خیلی از ماها تو زندگیمون دنبال شادی میگردیم،دنبال خوشبختی.و هرچه بیشتر به دنبالشیم،دریغ از پیدا کردن و ذره ای شادی.اینکه از درون هم شاد باشیم و صرف دلقک بازی نباشه،خودش یه بحث جداست؛که بهش میگن نمایش!!!

من فکر میکنم کسی که از درون از خودش راضیه،اون فرد موفقه،اون فرد خوشبخته و اون آدم احتمال خیلی زیاد می تونه شاد باشه و شاد بشه. لبخند

و اما معجون معجزه آسا در سه چیزه:

اولی علم؛نه صرف تحصیلات و پز دادن و برای پول و برای .من معتقدم کسی که از درون به این نتیجه برسه که باید بخونه و باید یه حرکتی بزنه ،حرکت کنه و مثه مرداب نباشه اون آدم به معنای علم نزدیک شده،حالا وقتی میخوای واردش بشی،باید بری سمت چیزی که دوست داری راجبش بیشتر بفهمی و بدونی.

متاسفانه بعضی از ماها این جا که میایم؛گند میزنیم،اولیش خودم؛مثلا من دوست داشتم راجب خیلی چیزا بدونم و بخونم و همین موضوع منو تو تصمیم گیری گیج میکرد و باعث می شد اصلا سمتش نرم تا بتونم خوب ترین و بهترین تصمیم برای علم  و رشته خاص رو بگیرم. 

دومی هنر؛اصالت هنر در پرورش روحمونه؛یا کارهایی که به شکل دست ورز هست؛که ما اونها رو با اسم کار دستی یا صنایع دستی می شناسیم؛مثل مینا کاری و قلم زنی و معرق و نقاشی و خوشنویی و رنگ و روغن و. یا موسیقی؛ساز زدن که مادر همه ی هنرهاست. و باور کنید که عجیب حال ما رو خوب میکنن.

سومی؛ورزش! هرچی که باشه عالیه،واز اون بهتر ورزش های گروهی مثل بسکتبال و والیبال و فوتبال وایروبیک وزومبا و. تو بالا بردن حرمت نفس و خاصه اعتماد به نفس و نشاط .و همینطور می تونه ضامن سلامت جسمی و روانی شما باشه.

وجود این سه تا کلی می تونه مارو عوض کنه. به شرطی که رشته های انتخابی در هر کدومش به عهده خودمون باشه. چشمک

خلاصه که حال روحتون رو بهتر می کنه. چشمک

​​​​​

باشه ,تونه ,شادی ,خیلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود آهنگ جدید - دل آوازموزیک تعمیرات و اموزش N&M سایت تخصصی و آموزشی بدنسازی و تناسب اندام سازمان خیریه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن tahsil درگذشت آزاده نامداری